Önceki sayfaya dön

Oktay Usta – Yesil Elma Önlükleri

15,00 €


Seçenekleri Temizle
Kategori: .

En beğendiğiniz, çok severek izlediğiniz STV kanalındaki Yeşil Elma yemek programında Oktay Usta’nın lezzetli yemeklerini yaparken kullandığı birbirinden şık mutfak önlüklerini yoğun talepler sebebiyle sizin için ürettik.

Mutfakta harika lezzetler hazırlamak için kullanacağınız Oktay Usta’nın Yeşil Elma Mutfak Önlüklerini şık ve özel tasarımı sayesinde, yemek yaparken kendinizi çok daha keyifli hissedeceksiniz. Oktay Usta’nın yeşil Elma Programında Kullandığı her zevke göre tasarlanmış 3 farklı renk ve modeldeki önlükler mutfağınıza da şıklık kazandıracak.

Yeşil Elma Saatli, beyaz mutfak önlüğü; zaman sizin için önemliyse dakikseniz saatli modeli tercih edebilirsiniz.

Pamuk saten kumaş cinsiyle dışarıdan görünümü oldukça şık olan Yeşil Elma Mutfak Önlükleri içeriden de pamuklu yapısı sayesinde bir o kadar rahat. Hiç bir şekilde sizi engelleyip hareket kısıtlığı yapmadan özgürce yemek yapmanın doyumsuz keyfini yaşayacaksınız. Her bedene uygun standart ölçüleriyle; yemek yaparken üzerinize sıçraması muhtemel herhangi bir lekeye maruz kalmaktan korkmadan yemek yapabileceksiniz. Yemek yaparken kendinizi Oktay usta’nın Mutfağında olduğunuzu sanacaksınız.

Kirlendiğinde 30 derecede yıkayabileceğiniz Yeşil Elma Mutfak Önlüklerini güvenle kullanabilirsiniz.

Oktay Usta önlükleri leke tutmaz özel kumaşlardan üretilmiştir.

Genişlik; 64 cm.

Uzunluk; (askı hariç) 80 cm.

Ek Bilgi

Renk

Beyaz, Kırmızı

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. Siz Yorum Yapmak ister misiniz?

İlk yorumlayan siz olun: “Oktay Usta - Yesil Elma Önlükleri”

*